Vynikající pomazánka vyrobená z pravého norského lososa s uzenou příchutí.
Lososová pomazánka
Vynikající pomazánka vyrobená z pravého norského lososa s uzenou příchutí.
Země původu: Česká republika
Kategorie: Rybí pomazánky
Řepkový olej, pitná voda, LOSOS OBECNÝ 19% (Salmon Salar, pochází z chovu z Norska), jedlá sůl s jodem maximálně 3% (jedlá sůl, jodičnan draselný), ocet kvasný lihový, cukr, modifikované škroby, mléčná kultura (obsahuje LAKTÓZU); zahušťovadla: alginan sodný, guma guar, xanthan; VAJEČNÝ ŽLOUTEK; glukonolakton, kyseliny: kyselina citronová, kyselina vinná, kyselina jablečná, kyselina mléčná; regulátor kyselosti: citronany sodné; látky zvýrazňující chuť a vůni: glukonan vápenatý, glutaman sodný; barviva: E110, E124 – mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí; dextróza; sladidla: sorbitol, acesulfam-K; konzervanty: E211,E200; koření, aroma: kouřové aroma.
| Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1685 kJ |
| Energetická hodnota | 409 kcal |
| Tuky | 42 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 0.6 g |
| Sacharidy | 3.7 g |
| Z toho cukry | 2.5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 4 g |
| Sůl | 2 g |
Alergeny | |
| Vejce | Ano |
| Ryby | Ano |
| Mléko | Ano |
| Hořčice | Ano |
Související produkty
Rybí pomazánky


