Vynikající salát z naloženého norského sledě připraveného na způsob Matjes s olomouckými syrečky.
Matjesův salát s olomouckými tvarůžky
Vynikající salát z naloženého norského sledě připraveného na způsob Matjes s olomouckými syrečky.
Země původu: Česká republika
Kategorie: Nakládané ryby
Filety bez kůže ze SLEDĚ OBECNÉHO (Clupea harengus – způsob produkce: uloveno v moři, oblast odlovu: severovýchodní Atlantik FAO č. 27, rybolovná technika: pelagická vlečná síť s rozpěrnými deskami) 63%, olomoucké tvarůžky 15% (mléko, jedlá sůl, regulátory kyselosti: E500, E170; mlékařské kultury), cibule, řepkový olej, jedlá sůl s jodem 3% (jedlá sůl, jodičnan draselný), ocet kvasný lihový, pitná voda; látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný; kyselina: kyselina citronová; dextróza, pažitka, koření; konzervanty: E200, E211.
Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 702 kJ |
| Energetická hodnota | 169 kcal |
| Tuky | 13 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 2.2 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 13 g |
| Sůl | 4 g |
Alergeny | |
| Ryby | Ano |
Související produkty
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby



