Pikantně marinované sledě na speciální způsob, srolované s naloženou okurkou.
Země původu: Česká republika
Pikantně marinované sledě na speciální způsob, srolované s naloženou okurkou.
Země původu: Česká republika
Pikantně marinované sledě na speciální způsob, srolované s naloženou okurkou.
Země původu: Česká republika
Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 534 kJ |
| Energetická hodnota | 128 kcal |
| Tuky | 8 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 1.8 g |
| Sacharidy | 0.5 g |
| Z toho cukry | 0.5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 0.3 g |
Alergeny | |
| Mléko | Ano |
| Hořčice | Ano |
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby