Výrobek ze solených sleďů s cibulí v oleji.
Země původu: Česká republika
Výrobek ze solených sleďů s cibulí v oleji.
Země původu: Česká republika
Výrobek ze solených sleďů s cibulí v oleji.
Země původu: Česká republika
Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 637 kJ |
| Energetická hodnota | 154 kcal |
| Tuky | 15 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 7.9 g |
| Sacharidy | 2.4 g |
| Z toho cukry | 1.4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 2.4 g |
| Sůl | 0.82 g |
Alergeny | |
| Ryby | Ano |
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby