Výrobek z marinovaných sleďů s cibulí, jemně pikantní.
Země původu: Česká republika
Výrobek z marinovaných sleďů s cibulí, jemně pikantní.
Země původu: Česká republika
Výrobek z marinovaných sleďů s cibulí, jemně pikantní.
Země původu: Česká republika
| Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1714 kJ |
| Energetická hodnota | 415 kcal |
| Tuky | 41 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 4.1 g |
| Sacharidy | 3.9 g |
| Z toho cukry | 3.4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 7.6 g |
| Sůl | 2 g |
Alergeny | |
| Ryby | Ano |
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby