Salát z marinovaných sleďů v oleji.
Země původu: Česká republika
Salát z marinovaných sleďů v oleji.
Země původu: Česká republika
Salát z marinovaných sleďů v oleji.
Země původu: Česká republika
| Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1573 kJ |
| Energetická hodnota | 381 kcal |
| Tuky | 36 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 3.4 g |
| Sacharidy | 1.2 g |
| Z toho cukry | 0.5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 13 g |
| Sůl | 1.9 g |
Alergeny | |
| Ryby | Ano |
| Hořčice | Ano |
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby