Salát z marinovaných sleďů v oleji, jemně pikantní.
Základem skvělého salátu jsou marinované norské sleďové fiety s naloženou cibulí, okurkami a mrkví.
Salát z marinovaných sleďů v oleji, jemně pikantní.
Základem skvělého salátu jsou marinované norské sleďové fiety s naloženou cibulí, okurkami a mrkví.
Země původu: Česká republika
Salát z marinovaných sleďů v oleji, jemně pikantní.
Základem skvělého salátu jsou marinované norské sleďové fiety s naloženou cibulí, okurkami a mrkví.
Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 534 kJ |
| Energetická hodnota | 128 kcal |
| Tuky | 8 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 1.8 g |
| Sacharidy | 0.5 g |
| Z toho cukry | 0.5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 0.28 g |
Alergeny | |
| Ryby | Ano |
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby