Výrobek ze solených sleďů s cibulí. Naloženo v oleji ochuceném česnekem.
Česnekový Matjes s cibulí
Výrobek ze solených sleďů s cibulí. Naloženo v oleji ochuceném česnekem.
Země původu: Česká republika
Kategorie: Nakládané ryby
Filety bez kůže ze SLEDĚ OBECNÉHO (Clupea harengus – způsob produkce: uloveno v moři, oblast odlovu: severovýchodní Atlantik FAO č. 27, rybolovná technika: pelagická vlečná síť s rozpěrnými deskami) 50%., cibule marinovaná 23%, řepkový olej, jedlá sůl s jodem max. 3%. (jedlá sůl, jodičnan draselný), česnek 2%, pitná voda, antioxidant:glukonolakton, regulátor kyselosti:(kyselina L-askorbová), kyseliny:(kyselina vinná, citronová); Dextróza; konzervanty : (E211,E200) Hmotnost pevného podílů 300g.
| Výživové hodnoty (na 100 g) | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1052 kJ |
| Energetická hodnota | 254 kcal |
| Tuky | 22 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 1.6 g |
| Sacharidy | 1 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 13 g |
| Sůl | 2.6 g |
Alergeny | |
| Ryby | Ano |
Související produkty
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby
Nakládané ryby



